Про ВГО"ZOOСВІТ"

Всеукраїнська громадська організація «ZOOCВІТ» створена з метою об’єднання громадян України, що є власниками чи любителями птахів та дрібних хатніх тварин, а також для підтримки і розвитку в Україні цивілізованого племінного розведення птахів і дрібного тваринництва.

Сюди входить маркування, реєстрація тварин і птахів що знаходяться і народжені в Україні, а також видача їм відповідних документів. Проведення виставок, семінарів, підготовка фахівців різних напрямків - заводчиків, експертів, дресирувальників, ведення племінної роботи і т.ін.

Об'єднання любителів і професіоналів дає можливість підняти племінне птахівництво і тваринництво на істотно інший рівень.

Поява конкуренції серед провідних заводчиків робить позитивний вплив на отримання якісного поголів'я тварин і птахів.

До цього часу заводчики птахів та інших дрібних тварин були самі по собі і більшості з них доводиться мати справу з перекупниками, тому що часто немає часу і можливості пропонувати своїх племінних тварин/птахів на торгових місцях самостійно.

Для більшості колекціонерів і заводчиків розведення тварин/птахів це хобі, якому вони присвячують більшу частину свого життя. Але мало кому з бажаючих придбати якісну племінну тварину або птаха вдається поспілкуватися безпосередньо з фахівцем, найчастіше покупець йде на «пташиний ринок» і набуває те, що йому дадуть перекупникі або продавці живого товару - люди далекі від якісного розведення.

Ставши членом ВГО «ZOOCВІТ» ви отримуєте можливість спілкування з колегами та однодумцями, здобуття нової інформації і досвіду, нових контактів і порад фахівців.

У заводчиків рідкісних видів птахів і тварин з'являється можливість перетворити своїх вихованців на легально існуючих.

Птахи і тварини, народжені в Україні, вже не будуть контрабандою у власній країні і отримають можливість офіційно перетинати кордони. Власникам-любителям, надається можливість отримати документи, що підтверджують право власності на тварину або птаха.

У власників птахів, гризунів і інших дрібних тварин, з часом, з'явиться можливість демонстрації своїх улюбленців на міжнародних виставках.

І що ще важливіше - членство в Організації дає можливість професійного росту в сфері птахівництва та дрібного тваринництва і демонстрації своїх професійних якостей на виставках.

Приєднуйтесь до нас вже сьогодні!