Про "ZOOСВІТ"

Всеукраїнська громадська організація «ZOOCВІТ» створена для об’єднання громадян України, що є власниками чи любителями птахів та дрібних хатніх тварин. Для підтримки і розвитку в Україні цивілізованого племінного розведення птахів і дрібного тваринництва.
Сюди входить реєстрація тварин і птахів що знаходяться і народжені в Україні, видача їм відповідних документів.
Проведення виставок, семінарів, підготовка фахівців різних напрямків - заводчиків, експертів, дресирувальників, ведення племінних книжок і т.д. Об'єднання любителів і професіоналів дає можливість підняти племінне птахівництво і тваринництво на істотно інший рівень.
Поява конкуренції серед провідних заводчиків робить позитивний вплив на отримання якісного поголів'я тварин і птахів.
До цього часу заводчики птахів та інших дрібних тварин були самі по собі і більшості з них доводиться мати справу з перекупниками, тому що часто немає часу і можливості пропонувати своїх племінних тварин / птахів на торгових місцях самостійно.
Для більшості колекціонерів і заводчиків розведення тварин / птахів це хобі якому вони присвячують більшу частину свого життя. Але мало кому з бажаючих придбати якіснуплеміннутварину або птаха вдається поспілкуватися безпосередньо з фахівцем, найчастіше покупець йде на «пташиний ринок» і набуває те, що йому дадуть перекупникі або продавці живого товару - люди далекі від розведення.
Ставши членом ВГО «ZOOCВІТ» ви дістаєте можливість спілкування з колегами, здобуття нової інформації, нових контактів і рад фахівців.
У заводчиків рідкісних видів птахів і тварин з'являється можливість перетворити своїх вихованців на ЛЕГАЛЬНО існуючих!
Птахи і тварини, народжені в Україні, вже не будуть контрабандою у власній країні і отримають можливість офіційно перетинати кордони.
Власникам-любителям, надається можливість отримати документи що підтверджуютьйого власність натварину або птаха.
У власників птахів, гризунів і інших дрібних тварин, з часом, з'явиться можливість демонстрації своїх улюбленців на міжнародних виставках.
І що ще важливіше - членство дає можливість професійного росту в сфері птахівництва та дрібного тваринництва і демонстрації своїх професійних якостей на виставках.