Керівника Підрозділу "В'юркові та в'юркові ткачики", департаменту орнітології, приємну, чуйну, надзвичайно відповідальну людину Бориса Іванова щиросердечно вітаємо з Днем народження! Бажаємо й надалі залишатися таким енергійним і невтомним, завзятим і неспокійним душею, щирим і турботливим, щедрим на добро. Нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди. Колектив ВГО "ZOOCBIT"