Підрозділ папуг

Даний підрозділ об'єднує заводчиків і любителів папуг, з метою популяризації птахів українського походження і просування їх на міжнародний рівень, використання загальних стандартів прийнятих міжнародним співтовариством, інформаційної допомоги заводчикам і проведення заходів, що сприяють розвитку популяризації папуг в Україні.

Шановні власники розплідників, заводчики, а також любителі і власники папуг, запрошуємо Вас долучатися до наших ініціатив та кропіткої праці в напрямку розвитку українського птахівництва, навчання культурі розведення і утримання папуг в умовах неволі, маркування птахів, ведення відповідної племінної документації, обміну досвідом, а також участі в національних та міжнародних виставках.

Також звертаємося до власників розплідників і заводчиків птахів, види яких перебувають під охороною Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES).

Друзі, дуже важливо вести племінну роботу і відповідну документацію хоча б задля того, щоб майбутні власники пташенят, народжених від Ваших птахів-плідників, мали змогу, при необхідності, подорожувати зі своїми улюбленцями за кордон, а не передавати їх із рук в руки з причини неможливості вивозу улюбленців за межі України.

Хочемо зауважити, що папуги, що розводяться у заводчиків в системі ВГО "ZООСВІТ", є спрямованою племінною діяльністю на збереження унікального різноманіття екзотичних птахів в умовах неволі. Всі птахи, отримані шляхом планомірного розведення, мають унікальні ідентифікаційні номери і документи про походження.

Незважаючи на всі труднощі, що нині постали перед нашою країною, ми прагнемо йти вперед. Приєднуйтесь, друзі, адже разом ми сила!

 

Підрозділ працює відповідно до рекомендацій і стандартів прийнятих COM