Всесвітня орнітологічна конфедерація СОМ

Всесвітня орнітологічна конфедерація С.О.М є міжнародною організацією, для членів якої орнітологія є великою пристрастю маючи на меті зробити внесок не тільки в охорону та збереження існування рідкісних та зникаючих видів тваринного світу, захищаючи їх від вимирання, але особливо передати новим поколінням пам’ять про її історію, культуру і традиції.

Мета Організації полягає у демонстрації світу досягнень її членів в галузі збереження тваринного світу по всьому світу шляхом здійснення цілеспрямованих дій відданих своїй справі любителів птахів в галузі орнітології.

26 січня 2014 року Україна в особі ВГО «ZOOCВІТ» приєдналася до C.O.M.

Таким чином перед українськими заводчиками та любителями птахів з'явився унікальний шанс підняти українське племінне птахівництво на істотно вищий рівень, а також відкрилися широкі можливості розвиватися і вдосконалювати свої здібності й таланти в галузі орнітології на міжнародному рівні, набувати досвіду і отримувати знання від провідних міжнародних експертів.

Для розплідників і заводчиків, що ведуть цілеспрямовану племінну і селекційну роботу, відкрилися можливості демонстрації своєї племінної роботи не тільки в Україні, але й за її межами.

Разом з C.O.M нам ще багато чого потрібно зробити для майбутнього. Любов до птахів, прагнення зберегти існування рідкісних та зникаючих видів тваринного світу, жада змін і бажання підняти наше українське птахівництво - надихає нас і надає нам сили рухатися вперед, тому незважаючи на всі труднощі ми впевнено йдемо до нашої мети.