Приєднатися до нас

Друже, якщо Ви любитель, власник птахів або професійно займаєтеся розведенням птахів в умовах неволі і маєте бажання ділитися своїми знаннями з іншими заводчиками або менш досвідченими любителями птахів, а також отримувати нові знання  - ми запрошуємо Вас приєднатися до нас! 

Якщо Ви відчуваєте в собі сили і бажання розвивати, удосконалювати та популяризувати українське птахівництво і свою улюблену справу не тільки в Україні, але й за її межами - ми очікуємо на Ваші цікаві ідеї!

ВГО «ZООСВІТ» відкрита для співпраці з любителями птахів, які мають бажання отримувати знання, а також талановитими заводчиками-практиками, що прагнуть професійного росту і зацікавлені проводити навчання за напрямками, що представлені в нашій Організації.

Також ми із задоволенням розглянемо Ваші пропозиції щодо роботи Департаментів, організації курсів, проведення спеціалізованих семінарів або вебінарів, підготовки фахівців у відповідних галузях нашої діяльності.

Об'єднуймось, Українці! Бо згуртована  команда є рушійною силою у вирішенні поставлених завдань і досягненні спільної мети. Приєднуйтесь, адже разом ми сила!

Запрошуємо до співпраці авторів, що пишуть статті, інтереси і практична діяльність яких збігаються з цінностями ВГО «ZООСВІТ», задля підвищення грамотності населення України в сфері утримання та розведення екзотичних і декоративних птахів.

Ми відповімо на будь-яку Вашу ініціативу, твердо вірячи, що Ви прийматимете активну участь у реалізації проектів. За наполегливу та ґрунтовну роботу, яка принесе результати для всіх птахівників України, Ви отримаєте вдячність, повагу та визнання серед однодумців.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нами, контактуйте з нами вже сьогодні:

E-mail: zoosvit@zoosvit.org.ua

Телефон: (066) 382 81 20

Ми всі різні, але ми маємо спільну мету - це прагнення розвитку і набуття європейських цінностей у птахівництві. Любов до тваринного світу, жада змін і бажання підняти наше українське птахівництво на відповідний рівень надихає нас і надає нам сили рухатися вперед, тому незважаючи на всі труднощі, що нині постали перед нашою країною, ми впевнено йдемо до нашої мети!


Заява на вступ до лав ВГО "ZOOСВІТ" 

Заява на реєстрацію розплідника у ВГО "ZOOСВІТ"

Положення про внески ВГО "ZOOСВІТ"


 

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:

ВГО "Зоосвіт"

ЄДРПОУ 37037874

р/р IBAN: UA443052990000026002035005286