Програма пошуку нової сім’ї для птаха

Ця програма створена з метою допомоги власникам птахів у пошуку нової сім’ї для пернатих улюбленців, яких вони більше не можуть утримувати. В житті кожного з нас можуть виникнути різні обставини, включаючи зайнятість, розлучення, алергію, смерть члена сім’ї, переїзд або народження дитини, а також небажані риси в поведінці птаха (крики, покуси, вищипування пір'я і т.ін.), тому нерідко так стається, що власник птаха з тих чи інших причин не має можливості більше утримувати свого пернатого улюбленця.

Якщо мова йде про птаха, якого утримують як домашнього улюбленця, ми намагаємося знайти для нього сім’ю з відповідними умовами утримання і максимально сприятливим середовищем проживання. У багатьох випадках це несамовитий досвід для всіх учасників цього процесу.

Мета цієї програми - допомогти знайти турботливу сім’ю і якісні умови утримання для кожного окремого птаха.

Ми будемо раді допомогти вам в цьому починанні, проте кінцева відповідальність за передачу птаха під опіку новому власнику лежить на вас. Будь ласка, паралельно з нами ви також продовжуйте шукати нового опікуна або власника для свого улюбленця. 

УМОВИ ОТРИМАННЯ ПТАХА ЧЕРЕЗ НАШУ ПРОГРАМУ

Важливо пам'ятати, що птахам шукають інші родини з різних обставин. Оскільки ми дуже ретельно підходимо до пошуку нових власників для птахів, тому процес розгляду вашої кандидатури може зайняти тривалий час (від 30 днів і довше).

Помилково вважати, що отримання птаха з іншої родини - це дешевий спосіб отримати екзотичного птаха. Папуги – це гарні і розумні істоти, тому вони легко зачаровують людей своїм яскравим і неповторним забарвленням, грацією, інтелектом, кмітливістю і здібностями.

Але не усі розуміють, що папуги - це дикі тварини.

Не існує такого поняття, як "одомашнений папуга", незважаючи на те, що він багато років провів в неволі. Також слід зауважити, що не існує в природі тихого папуги або папуги, який не кусається. Для того, щоб зрозуміти чому папуга кусається, потрібно ретельно ознайомитися з інформацією щодо поведінки папуги, мови його тіла і потреб.

Папуги досить гучні і крикливі птахи - так вони спілкуються в дикій природі. В умовах неволі папуги криком можуть привертати увагу свого власника, а також у випадку, коли птахи не отримують якісних умов утримання в умовах неволі.

Ми віддаємо приорітет кандидатам, які вважають, що відкриття дверей їхнього дому перед новим пернатим улюбленцем – це надання другого шансу на якісне і щасливе життя птахові, який був невід'ємною частиною сім'ї попереднього власника, можливо, впродовж багатьох років... 

При кожному пошуку нового опікуна або власника ми враховуємо безліч обставин. Приорітетом є найкращі умови для утримання птаха. Також хочемо наголосити, що ми залишаємо за собою право на свій розсуд відмовити в передачі птаха під опіку. Це може статися на будь-якому етапі процесу передачі птаха.

Хочемо зауважити, що остаточне рішення про те, хто і на яких умовах прийме до себе птаха, залишається за власником.

Для участі у програмі вам необхідно ознайомитися з Умовами програми та процедурою пошуку нової сім’ї для птаха, а також заповнити відповідну заяву і відправити нам на e-mail: zoosvit@zoosvit.org.uaЯк тільки ми отримаємо вашу заповнену заяву, ви будете додані в список потенційних кандидатів і ми почнемо обробку вашої заяви.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до керівника ВГО "ZООСВІТ" Гоєнко Олени за номером телефону 066 382 81 20

 


Умови програми та процедура пошуку нової сім’ї для птаха

Заява про відмову від птаха

Заява про тимчасове піклування про птаха

Заява про взяття птаха під опіку


 

 

<<< ПТАХИ, ЩО ШУКАЮТЬ НОВИЙ ДІМ >>>