Сови та хижі птахи

Даний підрозділ об'єднує заводчиків і любителів хижих птахів, з метою популяризації птахів українського походження і просування їх на міжнародний рівень, використання загальних стандартів прийнятих міжнародним співтовариством, інформаційної допомоги заводчикам і проведення заходів, що сприяють розвитку популяризації хижих птахів в Україні.

Шановні власники розплідників, заводчики, а також любителі і власники хижих птахів, запрошуємо Вас долучатися до наших ініціатив та кропіткої праці в напрямку розвитку українського птахівництва, навчання культурі розведення і утримання хижих птахів в умовах неволі, маркування птахів, ведення відповідної племінної документації, обміну досвідом, а також участі в національних та міжнародних виставках і змаганнях за кордоном.

Також звертаємося до власників розплідників і заводчиків птахів, види яких перебувають під охороною Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES) та в Червоній книзі України.

Оскільки деякі види соколоподібних та совоподібних є фауною України та занесені до Червоної книги України, дуже важливо вести племінну роботу і відповідну документацію хоча б задля того, щоб майбутні власники пташенят, народжених від Ваших птахів-плідників, мали змогу, при необхідності, подорожувати зі своїми улюбленцями та брати участь як у національних заходах так і на міжнародних виставках за кордоном.

Хочемо зауважити, що хижі птахи, що розводяться у заводчиків в системі ВГО "ZООСВІТ", є спрямованою племінною діяльністю на збереження унікального різноманіття хижих птахів в умовах неволі.

Всі птахи, отримані шляхом планомірного розведення, мають унікальні ідентифікаційні номери і документи про походження.

Прагнення розвитку і набуття європейських цінностей у птахівництві надихає нас і надає нам сили рухатися вперед, тому незважаючи на всі труднощі, що нині постали перед нашою країною, ми впевнено йдемо до нашої мети. Приєднуйтесь, друзі, адже разом ми сила!

 

Підрозділ працює відповідно до рекомендацій і стандартів прийнятих COM та IAF