Підрозділ Астрильдові

Цей Підрозділ об'єднує любителів великої та різноманітної групи Астрильдових: амадини, астрильди, мунії та ін., з метою популяризації цих птахів українського походження і просування їх на міжнародний рівень, використання загальних стандартів прийнятих міжнародним співтовариством, інформаційної допомоги заводчикам і проведення заходів, що сприяють розвитку популяризації астрильдових в Україні.

Шановні власники розплідників, заводчики, а також любителі і власники амадин, астрильд, муній, запрошуємо Вас долучатися до наших ініціатив та кропіткої праці в напрямку розвитку українського птахівництва, навчання культурі розведення і утримання цих неймовірних птахів в умовах неволі, їх маркування, ведення відповідної племінної документації, обміну досвідом, а також участі в національних та міжнародних виставках.

Астрильдові мешкають в Африці, Південно-Східної Азії, Австралії і на прилеглих до них островах. Це переважно теплолюбні птахи, що населяють області екваторіального, субекваторіального та тропічного поясів. Однак зустрічаються види, які легко переносять відносно низькі температури і мешкають в горах і на півдні субтропічного поясу Австралії, особливо на острові Тасманія. 
Забарвлення астрильдових неймовірно гарне. У їх оперенні можна зустріти всі кольори веселки в різних поєднаннях. Кожен вид забарвлений досить яскраво, але не кричущо. У багатьох видів самці і самиці забарвлені однаково і відрізнити їх можна тільки по співу або по шлюбній поведінці самця.

    

Птахівники всього світу дуже люблять цих яскравих співунів. Селекціонери на місці не стоять і продовжують виводити все нові і нові види та забарвлення амадин, яке неможливо зустріти в природі. Колірна гамма різноманітна, а краса - неймовірна.